Mladi u Travniku

travničko sjemeništeZbor mladih Kruševa, tamburaški sastav i klapa „Studenac“ planiraju 24. i 25. siječnja biti gosti u Travniku, u travničkom sjemeništu. U obadva dana bit ćemo gosti rektora travničkog sjemeništa vlč. don Željka Marića. U planu i programu nam je obilazak muzeja Ive Andrića, starog dijela Travnika, franjevačkog samostana u Gučoj Gori, bolnice u Bili, samostan časnih sestara Štadlerovki u Vitezu, obilazak Viteza, Busovače, i ako bude vrijeme dopuštalo ispeti se na Vlašić. U travničkom sjemeništu planiramo imat Misu, Misno slavlje pratiti pjesmom, a poslije Mise u sjemenišnoj dvorani imati koncert. Sutradan, u nedjelju 25. siječnja planiramo u Novom Travniku u župi Uzašašća Gospodinova imati Misno slavlje koje ćemo pratiti pjesmom.

Pohod Travniku i Lašvanskoj dolini organiziran je u dogovoru između rektora travničkog sjemeništa don Željka Marića i župnika iz Kruševa.