Pokojnici – Tomko Bilić – Daso

Jučer (četvrtak, 6.2.2014.) u večernjim satima umro je u bolnici Nova Bila, Tomko Bilić Daso, rođen 1934. u Donjoj Ričici kod Uskoplja.

Tomko je otac župne zborovoditeljice srednjeg župnoga zbora gđa. Antonije Zovko i punac organizatora župske Web stranice gosp. Vilima Zovke. Antonija je uz vođenje jednog župnoga zbora i nastavnica njemačkog jezika u kruševskoj školi.

U organizaciji Osnovne škole i župnoga ureda planiramo poći na sprovod pok. Tomki Biliću – Dasi.

Sprovod će biti u petak, 7. 2. 2014. u 15,00 sati u groblju u Donjoj Ričici, župa Skopaljska Gračanica (sarajevska nadbiskupija).

Polazak autobusa iz Kruševa je u 11,00 sati ispred škole. Svi koji planiraju poći na sprovod trebaju se javiti bilo u tajništvo škole ili u župni ured.

Pokojnom Tomki neka Bog po našim molitvama udijeli pokoj vječni, a njegovoj obitelji, rodbini i prijateljima neka bude utjeha. Pokoj vječni daruj mu Gospodine!