Župni oglasi – 28.5.2017.

župni oglasi - istaknutaVjeronauk kod crkve: Vjeronauk kod crkve završavamo za ovu školsku godinu.

Prvi petak, subota, nedjelja u mjesecu: U tjednu su Prvi petak, subota i nedjelja u mjesecu. Pobožnost Prvih petaka bit će u 7,30 ujutro

Devetnica sv. Anti na Tepčićima: U nedjelju u 19,00 sati započinje devetnica sv. Anti na Tepčićima. Preporučam župljanima sudjelovanje na “tepačku” devetnici.

Ženidbeni oglasi: Ženi se Damir Džeba sin Ivičin i Lidije r. Bošnjak iz Čula i uzima Andreu Nikolić kćer Dinkovu i Inelice r. Čuljak iz Cima. Vjenčanje će biti 3. lipnja. Čestitamo.

Ženidbeni oglasi: Ženi se Jure Leko sin Dragin i Slavice r. Topić iz Čitluka i uzima Janju Kordić kćer Marinkovu i Vesne r. Primorac sa Sretnica. Vjenčanje predviđeno 2. lipnja u 18.30 čestitamo.

Za klupe u crkvenom dvorištu dali su: Ilija Šetka Martinov (100), NN (150), Zvonko Vidačak Jurin (100), Pero Vidačak Jurin (100), Marko Vidačak Jurin (100), Drago Vidačak Franjin i Čulinkin (100).

Čišćenje crkve: Crkvu u ovom tjednu nije potrebno čistiti.