Pjevači “Zajednice Taizé” iz Mostara u Kruševu

U nedjelju, 23. 2. 2014., u 11,00 sati dvadesetak pjevača Zajednice Taizéa iz Mostara pratili su misno slavlje u Kruševu. Pjevačima, njihovim voditeljima i organizatorima prof. Karlu Milićeviću i Mariju Glibiću zahvaljujemo što smo mogli osjetiti melos i napjev pjesama koje njeguje zajednica iz Taizéa.

Naši mladi okupljeni u pjevački zbor „Blagi lahor“ organizirali su skupa sa Župnim uredom domjenak gostima iz Mostara. Domjenak je organiziran u „Družijanki“ župnog pastoralnog centra. Uz zahvalu mladima Zajendice Taizéa iz Mostara upućujemo zahvalu i našim mladima na njihovoj ljubaznosti i gostoprimstvu.

Uvijek slavimo Gospodina: riječju, pjesmom, svakim djelom što ga u ime njegovo započinjemo i s njegovim Božanskim blagoslovom završavamo.