Župni oglasi – 15.10.2017.

župni oglasi - istaknutaVjeronauk kod crkve:

• Drugi, treći i peti: četvrtak iza nastave u školi
  • Šesti i sedmi: četvrtak iza nastave u školi
  • Osmi: utorak iza nastave u školi
  • Krizmanici: u nedjelju u 9.45
  • Prvopričesnici: Utorkom, u školi

Koncert povodom obljetnica posvete crkve i Dana Kruševa: U subotu, 21. listopada u 19.30 imat ćemo u župnoj dvorani koncert. Koncert će izvesti tamburaši, pjevači i klapa Studenac.

Donacija za klupe: Zlato Kordić Markov, Ljerka Kordić ud. Miroslava, Marinka Tomić ud. Ive.

Misijska nedjelja: Slijedeća nedjelja je Misijska nedjelja.

Didakovi dani: Od 14. do 22. listopada organiziraju se Didakovi dani. Središte događanja je Paoča, Gradnići i Međugorje. Program možete vidjeti na ulazu u župnu kuću.

Dan Kruševa: Povodom Dana Kruševa planiramo imati koncert nastup naših tamburaša i pjevača u župnoj dvorani u subotu, 21. listopada u 20,00 sati.

Ženidbeni oglasi: Ženi se Pavo Ćorić sin Ivanov i Nevenke r. Vasilj sa Selišta i uzima Marijanu Bošnjak kćer Ivanovu i Ivice r. Bošnjak iz Mostara. Vjenčanje predviđeno 22. listopada u crkvi sv. Petra i Pavla u Mostaru. Neka Bog blagoslovi njihov brak.