Tamburaški orkestar – Mostar

Planiramo već odavno, a ove godine u jesenskim danima započeli smo sviranje usklađeno s tamburašima iz Bijelog Polja, Bune, Cima – Ilića i Kruševa. Tamburaški sastav uvježbava i organizira gosp. Davor Kožul. Naziv mu je „Tamburaški orkestar Mostar“.

Probno uvježbavanje i nastup s „ujedinjenim“ tamburašima imali smo u Županji 23. rujna ove godine. U Županji smo se uvjerili da „ujedinjeno“ tamburaško sviranje može proći s dobrom ocjenom.

Poslije povratka iz Županje dobili smo priliku da s orkestrom nastupimo u Mostaru, u Kosači, na ovogodišnje Božićnom koncertu 22. prosinca u 20,00 sati. Probe za koncert započele su 10. listopada. Uvježbavanje smo imali naizmjenično u Bijelom Polju i Kruševu. Na Božićnom koncertu Orkestar će bit pratnja pjevačkom zboru „Pro Musika“.