Župni oglasi – 4.2.2018.

župni oglasi - istaknutaVjeronauk kod crkve:

• Drugi, treći i peti: četvrtak iza nastave u školi
  • Šesti i sedmi: četvrtak iza nastave u školi
  • Osmi: utorak iza nastave u školi
  • Krizmanici: u nedjelju u 9.45
  • Prvopričesnici: Utorak, u školi.

Pogorjeli svatovi: U petka, 9. veljače slavit ćemo sv. Misu za „Pogorjele Svatove“ na Sretnicama. Misa će bit u 8,00 sati. Ova godina je 80. obljetnica od stradanja svatova na Sretnicama.

Pjevanje za školsku djecu: Pjevanje za školsku djecu bit će u utorak i petak iza nastave u školi.

Nastup dječjeg zbora „Ilijini anđeli“ na Misnom slavlju: Nakon više proba u slijedeću nedjelju nastupit ćemo s dječjim zborom na Misi u 11,00 sati. Svi članovi zbora trebaju doći u crkvu u nedjelju u 10,00 sati. Prije Mise trebamo imati uvježbavanje i redanje djece na koru. Nećemo djecu sakupljati u tjednu da bi ih uvježbali i poredali, ali zato molim da sva djeca dođu u nedjelju u 10,00 sati i da ne kasnu. S djecom će na koru biti profesor Karlo Milićević i Kristina Šetka. Zbor će organizirati sama djeca odnosno Nikolina Tomić će svirat, a Marija Puce i Gabrjela Kordić djecu će organizirati i predvoditi pjevanje.

Hodočašće na Stepinčev grob: Hodočašće na Stepinčev grob organiziramo u subotu, 3. ožujka. Autobusna karta je u 50 marka.