Mladi tamburaši – ispit 6. 3. 2018.

Upis u novu skupinu – mladih tamburaša – bio je 25.1.2017. Upisalo se 31 tamburaš. Do nastupa i ispita organiziranog 6. ožujka 2018. ostalo ih je i ustrajalo trinaestero. Uvježbavanje su imali utorkom u 18,30. Da bi ih se potaklo da brže i zauzetije vježbaju odlučili smo 6. ožujka organizirati njihov nastup pred njihovim obiteljima. Netko je od njih odsvirao jednu netko više pjesama. Svi su nastupili, izišli na pozornicu, predstavili se, odsvirali zamišljenu pjesmu ili pjesme. U nastupu im je pomagao njihova učitelja Davora. Odsvirali su zamišljene dionice i prepustili pozornicu slijedećem tamburašu. Planiramo ovakvih nastupa imati češće. Želja nam je da mladi tamburaši što prije pređu u veću skupinu. Taburaši koji su na ispitu nastupili:

 1. Bevanda Ivona
 2. Bevanda Jakov
 3. Božić Marija
 4. Kordić Gabrijela
 5. Kordić Antonio Marijev
 6. Kordić Antonio Icin
 7. Kordić Mihaela
 8. Marić Marija
 9. Pehar Juraj
 10. Rozić Magdalena
 11. Smiljanić Mario
 12. Vrebac Magdalena
 13. Vrebac Marija