Uskrs 2018. – Osvrt

Uskrs, Uskrsna Misna slavlja slavili smo u 8,30 i 11,00 sati. Za vrijeme slavlja Rane Mise klupe u crkvi su bile ne baš posve popunjene, a za Misno slavlje u 11,00 sati ni pola naroda nije mogao stati u crkvu.

Ministranti za vrijeme Rane i Pučke Mise bili su: Kristijan Marijanović, Gabrjel Marijanović Ivan Čule, Franjo Ćorić, Mirko Čule, Petar Čule, Mateo Bevanda i Domagoj Pušić.

U tijeku liturgijskih slavlja Velikoga tjedna ministriranju su se pridruživali, pored određenih ministranata i drugi ministranti pa ih je na oltaru znalo biti do pet – šest i više.

Čitanja na uskrsnim Misama navijestili su: Franjo Ćorić, Marija Marić, Mirko Čule i Klara Marijanović.

U svim liturgijskim slavljima sjemeništarac Stipe je pomagao prema liturgijskim potrebama.