Župni oglasi – 22.4.2018.

župni oglasi - istaknutaVjeronauk kod crkve:

• Krizmanici i Prvopričesnici u petak u 17,00 a za ostale razrede u ovom tjednu neće biti vjeronauka kod crkve.

Pjevanje zbora „Ilijini anđeli“ ili školskog zbora:

• od drugog do petog razreda u utorak iza nastave u školi
  • od šestog do devetog razreda u petak iza nastave u školi

Krizma: U subotu, 28. travnja, u 16,00 sati u našoj župi bit će krizma. Krizmu će i Misno slavlje predslavit biskup Ratko. Molio bih krizmanike da dođu u 15,30 sati.

Prva pričest: U slijedeću nedjelju, 29. travnja, u 11,00 sati u našoj župi bit će Prva pričest. Molio bih prvopričesnike da dođu u 10,30 sati.

Ispovijed krizmanika i prvopričesnika: Ispovijed krizmanika, prvopričesnika, njihovih roditelja, krizmenih kumova bit će u petak u 17,00 sati.

Blagoslov polja: Blagoslov polja u našoj župi bit će u nedjelju, 6. svibnja u 11,00 sati.

Jelin grob: O pronalasku i ekshumaciji Jelinih kostiju nećemo na portal ništa stavljati dok ne stignu nalazi iz Splita i Zagreba.

Zamoljen sam da oglasim nogometnu utakmicu: u nedjelju, 22. travnja na Orlinama odigravat će se nogometna utakmica HNK Kruševo i NK Mostar. Početak utakmice je u 17,00 sati. Nadamo se da će HNK Kruševo pobijediti i time osigurati prvo ili drugo mjesto u županijskoj nogometnoj ligi.

Čišćenje crkve: Ivan Šetka, Stoja Marijanović ud. Anđelka, Neda Pušić ud. Andrije, Bože Pušić Andrijin