Župni oglasi – 20.9.2020.

Jela Cikoje – drama: u nedjelju, 27. rujna u 19,00 sati prikazat ćemo dramu o mučeništvu Jele Cikoje. Drama će bit prikazana u župnoj dvorani „Nadbiskup Petar Čule“.

Jelini dani: U nedjelju, dramom o Jeli započinjemo „Jeline dane“. Svaki dan od ponedjeljka u 18,30 imat ćemo krunicu na Jelinu grobu. Stavio sam u 18,30 zbog Mise u crkvi u 18,00 sati.

Jelin grob: Hodočašće i Misa na Krivodolu (Jelin grob): U prvu nedjelju u listopadu, 4. listopada kod Jelina groba, slavit ćemo sv. Misu na Krivodolu u 11,00 sati. Misno slavlje predslavit će fra Miljeko Stojić

Redovina: Redovina: U listopadu završavamo s redovinom za 2019. Čim završim papire napisat ću izvješće za domaćinstva župe.

Ženidbeni oglasi: Ženi se Mate Ćorić sin Draženov i Drage r. Raič iz Jara i uzima Doris Džeba kćer Ivičinu i Danice r. Mišić iz Čula. Vjenčanje je planirano 26. rujna u 17,30 sati. Mladencima neka dobri Bog blagoslovi brak.

Dječji zbor: Proba dječjeg zbora je nedjeljom u 10,00 sati.

Pokojnici: U prošlom tjednu umrla je Kata Kozina. Za nju ćemo se pomoliti.

Najava pokopa: Umrla je Luca Marić r. Brkić sa Sretnica. Misa zadušnica i pokop Luci bit će u ponedjeljak, 21.9.2020. u 17,00 sati.